• Zaproszenie

• Miasto Tychy oraz Miejskie Centrum Oświaty w Tychach zapraszają na konferencje i warsztaty pod patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Tychy ds. Społecznych Macieja Gramatyki pt. "Uczenie się przez działanie - jak wprowadzać zmiany".

Konferencja odbędzie się w dn. 29 listopada 2022 r. (wtorek) od godz. 09:30 do 14:00 w budynku Mediateki przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach.

W ramach tegorocznej edycji konferencji będzie możliwość poszerzenia wiedzy w tematykach poruszanych na wykładach podczas warsztatów, które odbędą się w godz. od 14:30 do 16:00 również w dniu 29 listopada 2022 r.

Konferencję oraz warsztaty poprowadzą eksperci:

• Oktawia Gorzeńska
            • Ewa Radanowicz
            • prof. Monika Wiśniewska-Kin
            • Weronika Kisiel
            • Anna i Robert Sowińscy.

Rejestracja na konferencję i warsztaty odbywa się online w terminie od 2 listopada do 16 listopada 2022 r.Ważne!!Rejestracji na konferencję oraz na warsztaty należy dokonać oddzielnie!Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na konferencję

Zapisy na warsztaty

Serdecznie zapraszamy do udziału!

• Logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym na logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Tychach.

Regulamin wraz ze zgodami w załączniku.

Pytania kierować indywidualnie do Pani Marty Faroń.

• Dzień Komisji Edukacji Narodowej w szkole

• W dniu 14 października odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, którą przygotowały klasy ósme wraz z Paniami Aliną Skapczyk oraz Agnieszką Siegień, a także chór szkolny pod okiem Pana Michała Brożka, dekoracje przygotowała Pani Marta Faroń.

Z okazji tego święta wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy cierpliwości i wytrwałości oraz radości płynącej z wykonywanej pracy.

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!” (B. Conklin)

• Piknik integracyjny

• 07.10.2022

W dniu 7 października 2022 roku odbył się piknik rodzinny. Uczniowie oraz przedszkolaki mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych, za które każdy mógł otrzymać medal i nagrodę. Po zmaganiach sportowych na wszystkich czekało coś dobrego i słodkiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom.