• Informacja na temat obowiązujących opłat w przedszkolu

Opłata za 3 posiłki:

10,00 zł, w tym

• śniadanie 2,00 zł;
          •  obiad 6,00 zł;
          •  podwieczorek 2,00 zł.

Ponadto 1,30 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu wykraczającą poza 5-ciogodzinny nieodpłatny czas - w naszym przedszkolu od 8.00-13.00.

Terminy płatności

Przypominamy iż do 15 każdego miesiąca należy uiścić opłatę za przedszkole.

Numer konta

Opłata za przedszkole:

w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka

Bank PekaO SA

20 1240 3464 1111 0011 1760 8882

Bardzo prosimy o wpłacanie na konto żywieniowe dokładnie wyliczonej kwoty znajdującej się na rachunku oraz przestrzeganie terminów płatności.

Aktualną wysokość wpłaty można sprawdzić w portalu dla rodziców:  www.mobiportal.pl

Krajowa Izba Rozliczeniowa we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji wdrożyła moduł obsługi płatności online dostępny dla klientów jednostek administracji publicznej, pozwalający na opłacenie przez internet m.in. opłat, o których mowa powyżej. Płatności są realizowane w systemie szybkich płatności internetowych Paybynet, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie środków z konta bankowego klienta na rachunek urzędu. Paybynet jest zintegrowany z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów. Od klienta (rodzica/opiekuna) pobierana jest jednorazowo prowizja w wysokości 0,59 zł. Informacja o doliczeniu prowizji jest wyświetlana w momencie przekierowania na stronę płatności online, przed wyborem banku. Płatności można nadal dokonywać w dotychczasowy sposób.

UWAGA!

W przypadku utrzymywania się zaległości finansowych względem przedszkola powyżej 1 miesiąca, Dyrektor zastrzega sobie prawo rozwiązania podpisanej umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia oraz skreślenia dziecka z listy przyjętych do przedszkola.

W przypadku kiedy dziecko nie korzysta ze świadczeń przedszkola określonych w umowie (bez uzasadnionej przyczyny) przez okres 1 miesiąca, Dyrektor Przedszkola ma prawo rozwiązania umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia oraz skreślenia dziecka z listy przyjętych do przedszkola.