• Rada Rodziców

• Rada Rodziców Przedszkola nr 20 im. Karlika i Karolinki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym złożona jest z 6 osób - po jednym przedstawicielu Rodziców z każdej Grupy. Podstawowym zadaniem Rady Rodziców jest organizacja i finansowanie ze składek licznych atrakcji i imprez dla naszych dzieci, w tym m. in.: Mikołajki, Bale karnawałowe, Walentynki, Witanie Wiosny, Zajączek, Dzień Dziecka, Festyny.

Wpłat na Radę Rodziców w kwocie 150 zł można dokonywać na poniższy numer rachunku:

Bank Spółdzielczy w Tychach

nowy nr konta - 04 8435 0004 0000 0008 9816 0001

Tytuł: (Imię i nazwisko dziecka oraz nazwa Grupy)

W przypadku dwójki dzieci uczęszczających do Przedszkola wpłata na rachunek Rady Rodziców wynosi na drugie i kolejne dziecko 75 zł.

SKŁAD RADY RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023